• Nadas Kazdağları

Nadas Kazdağları

Kazdağları’nın müthiş doğası ile sakin ve her biri farklı hisler uyandıran 14 farklı hikaye ile buluşacağınız 10 oda, 3 villa ve Nadas X Suite’i yarattık. Her biri özel, farklı, samimi dokudaki odalarımızda, sizi huzur, heyecan ve mutluluk ile buluşturmak isteriz. Arzumuz sizin, bir otele değil de keyifli bir dost evine misafir olmanız.
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Tüm koşturmacanızı geride bırakıp Nadas’ta derin bir nefes alın.Huzura açılan bir kapıdan doğanın eşsiz sakinliği ve Nadas ‘ın konforu sizi karşılıyor. Kazdağlarının büyüleyici manzarası ile tamamlanan ferah ve geniş odalarımız sizleri bekliyor. Her biri farklı hisler uyandıran 14 farklı hikaye ile buluşacağınız 10 oda, 3 villa ve Nadas X Suite’i yarattık.

  İmza lezzetlerin ve kokteyllerin olduğu soflara müziğin eşlik ettiği, ateş başı sohbetlere, eviniz sıcaklığındaki bir ortama; Nadas’a bekliyoruz.

  Nadas Kazdağları’nda dünya mutfağından gurme lezzetleri tadarken, mevsimin dönüşümüyle gelen, bölgesel tatlar ve tazeleyici doğal lezzetler ile yenilenin…

  Lounge Bar’ın müzik, lezzet ve stilize keyiflerin buluştuğu büyüleyici ve sofistike atmosferinde, yepyeni bir lüksü tadın.

  Doğanın içinde bir deneyim sunan Nadas Kazdağları’ndaki etkinlikleri kaçırmayın. Ağustos 2021- Ocak 2022 ye kadar devam eden Jazz gecelerimizde Kerem Görsev, Engin Recepooğuları Quartet, Önder Focan trio, Kürşat Başar & Zafer Çebi & Ezgi Bıcılı, Ülkü Aybala Sunat & Eylül Biçer, Çağrı Sertel & Elif Çağlar sahne aldı. Yılbaşı’nda canlı DJ performansı Yakar Alevici sahne aldı. Ocak ayı boyunca her Pazar kahvaltıda klasik piano dinletisi devam etmektedir.

  Rakı- yemek eşleşmesi , şarap ve yemek eşleşmesi, bahar ayında yoga & meditasyon kampları, çeşitli workshoplar ve yaza merhaba partisi için takipte kalın.
  Evcil hayvan sadece Nadas Villa oda tipinde kabul edilmektedir.


  Kazdağları Tesis Ören yerinde bulunmaktadır, Antandros Antik Kenti 24 Km 25 Dk , Tahtakuşlar Köyü (Etnografya Galerisi) 30 Km 30 Dk , Hasanboğuldu / Sütüven Şelalesi 39 Km 50 Dk ,  Adatepe/Zeus Altarı 8 Km 7 Dk , Mıhlı Çayı Taş Köprü 12 Km 20 Dk , Şahindere Kanyonu 20 Km 27 Dk , Truva Antik Kenti ve Troya Müzesi 65 Km 1 Saat , Kazdağı Milli Parkı (Sarkız Efsanesi-Türbesi ) 50 Km 1 Saat 15 Dk , Assos Antik Kenti 29 Km 35 Dk. No:203, 17980 Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale

  Tesis , Yeşilyurt Köyü merkezinde yer almaktadır. Balıkesir Kocaseyit Havalimanı'na 49 km. uzaklıktadır.

  • Ücretsiz Wifi
  • Kahvaltı Dahil

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Nadas Kazdağları ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.