Tur Satış Sözleşmesi


Tatilborsası.com sitesi World Selection Tourism'e bağlı, Tur Organizasyonu yapan acenteler ve tesislerini sitemiz üzerinden satışa açan Oteller ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.

Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine ulaşma imkanı verilmiş olup böylece  rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır.

Eğer satın aldığınız paketin içinde başka bir Açenta'nın turu olduğuna dair ibare yoksa paket turlar'da World Selection Turizmin satış sözleşmesi kuralları geçerlidir.

Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır.


Sitemiz üzerinden yapılan Otobüs ve Uçak bileti rezervasyonlarında satıcı firma  Biletal İç ve Dış Ticaret A.Ş. servis sağlayıcı olup rezervasyon sırasında  Biletal İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin hizmet sözleşmesi tarafınıza reztervasyon anında onaylattırılacaktır.

Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle [email protected]ı.com adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

Sizlere iyi seyahatler dileriz.