Tur Satış Sözleşmesi


Tatilborsasi.com web sitesi World Selection Tourism'e bağlı, tur organizasyonu yapan acenteleri, konaklama tesislerini ve hizmet sağlayıcıları web sitemiz üzerinden satışa açan, internet üzerinden rezervasyon yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.

Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentasının satış sözleşmesine ulaşma imkanı verilmiş olup böylece rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır.

Eğer satın aldığınız paketin içinde başka bir acentanın turu olduğuna dair ibare yoksa paket turlarda World Selection Turizmin satış sözleşmesi kuralları geçerlidir.

Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettiğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip, şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır.

Sitemiz üzerinden yapılan Otobüs ve Uçak bileti rezervasyonlarında satıcı firma Biletal İç ve Dış Ticaret A.Ş. servis sağlayıcı olup rezervasyon sırasında Biletal İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin hizmet sözleşmesi tarafınıza rezervasyon anında onaylattırılacaktır.

Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıysanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle [email protected] adresinden veya 02163022700 numaralı telefondan irtibata geçmenizi rica ederiz.

Sizlere iyi seyahatler dileriz.