Hakkımızda


Tatil Borsası

23 yıl önce ülkemizde internet erişimi sadece telefon modemleri üzerinden yapılır ve İnternet kullanıcıları sadece daha binli rakamlarla sayılırken, o zaman ki teknolojinin en üst seviyesinde, yenilikçi bir yazılım ve vizyon ile 14 Şubat 2000 yılında yayın hayatına geçmiştir.

Hem internet hem de turizm sektöründe birçok ilklere imza atmış olan Tatil Borsası, 23 yıl boyunca hem müşterilerinin hem de servis sağlayıcılarının %100 güvenini kazanmış olup, dürüst, kaliteli ve hızlı hizmet prensipleri doğrultusunda günümüze gelmiştir.

Kuruluş prensibi ve vizyonu, servis sağlayıcılar ile tatilcileri bir platform üzerinde buluşturup en iyi ürünü en uygun fiyata almalarını sağlamaktır.

Yıllar içinde servis vermiş olduğu on binlerce müşteriye rağmen internetteki onlarca şikâyet sitesinde hiçbir müşteri memnuniyetsizliği vakası olmaması şirketimizin şeref madalyasıdır.*

Bunu servis sağlayıcılarımızı seçerken gösterdiğimiz titizliğe ve her rezervasyonu titizlikle en ince detayına kadar takip eden ekibimize bağlı olduğunu biliyoruz.

Bu prensiplerimiz var olduğumuz sürece bizim için olmazsa olmazdır.

Sizleri de en yakın sürede, unutulmaz tatiller yaşamasına aracı olduğumuz binlerce müşterimiz arasında görmeyi umuyor, bol güneşli günler diliyoruz.

Tatilborsasi.com ekibi


*Şirketimizin kuruluşundan sonra kurulmuş olan Tatilborsasi.com.tr sitesi ile şirketimizin isim benzerliğinden başka kişisel ve kurumsal hiçbir bağlantısı yoktur.