Hakkımızda


22 yıl önce ülkemizde internet erişimi sadece telefon modemleri üzerinden yapılır ve İnternet kullanıcıları sadece daha binli rakamlarla sayılırken,o zamanki teknolojinin en üst seviyesinde ve çok inovatif bir yazılım  ve vizyon ile 14 Şubat 2000 yılında yayın hayatına geçmiştir.

 Hem internet hem de turizim sektöründe birçok  ilklere imza atmış olan Tatilborsası, 22 yıl boyunca hem müşterilerinin  hem de servis sağlayıcılarının %100 güvenini kazanmış olup, dürüst,kaliteli ve hızlı  hizmet çalışma prensipleri doğrultusunda bugünlere gelmiştir .

Kuruluş prensibi ve vizyonu,servis sağlayıcılar ile tatilcileri bir platform üzerinde buluşturup  en iyi ürünü en uygun fiyata almalarını sağlamaktır.

 Yıllar içinde servis vermiş olduğu binlerce müşteriye rağmen internetteki onlarca şikayet sitesinde  hiçbir müşteri memnuniyetsizliği vakası  olmaması şirketimizin şeref madalyasıdır.*

Bunu servis sağlayıcılarımızı seçerken gösterdiğimiz titizliğe ve her rezervasyonu titizlikle en ince detayına kadar takip eden ekibimize bağlı olduğunu biliyoruz.

Bu prensiplerimiz var olduğumuz sürece bizim için olmazsa olmazdır.

Sizleri de en yakın sürede, unutulmaz tatiller  yaşamasına aracı olduğumuz binlerce müşterimiz arasında görmeyi umuyor,sizlere bol güneşli günler diliyoruz.

Tatilborsası.com ekibi


* Şirketimizin kuruluşundan sonra kurulmuş olan Tatilborsası com.tr sitesi ile şirketimizin isim benzerliğinden başka  kişisel ve kurumsal hiçbir bağlantısı  yoktur.

.
İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.