Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama - TK1429/TK1430)

Hurghada Turu - Labranda Makadi Bay Club Hotel (4 Gece Konaklama...


  • Her Şey Dahil Konaklama
  • Kolay Vize (Varışta kapıda 25 USD karşılığında)
  • Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
  • 2 Çocuk için Konaklama Ücretsiz (0-12 / 0-2)
- Labranda Makadi Bay Club HotelHotel’de 4 gece her şey dahil konseptinde konaklama
- Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Hurghada (HRG) - İstanbul (IST) parkurlarında gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul - Hurghada

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş kontuarında 18:30 ‘da buluşmamızın ardından bagaj ve bilet işlemlerimizi tamamlıyor ve TÜRK Havayolları’nın tarifeli seferi ile Mısır’ın Hurghada kentine yolculuğumuz 22:00’da başlıyor.

Uçuş No: TK 1429 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 05 Temmuz 2023 - Saat: 22:00 - Varış: Hurghada - Tarih: 06 Temmuz 2023 - Saat: 00:50

2.
Gün
Hurghada

Yerel saat ile 00:50’de havalimanına varıyoruz ve herşey dahil konseptinde konaklayacağımız otelimize transferimiz yapılıyor ve dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz. Sonrasında serbest saatlerimiz olacak. Geceleme Hurgada’da otelimizde.

3.
Gün
Hurghada

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Geceleme Hurgada’da herşey dahil konaklama ile otelimizde.

4.
Gün
Hurghada

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Geceleme Hurgada’da herşey dahil konaklama ile otelimizde.

5.
Gün
Hurghada

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz yapılıyor.

6.
Gün
Hurghada - İstanbul

Türk Havayollarının tarifeli seferi ile uçuş saatimiz 01:35. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Türkiye saati ile 04:35 dolaylarında varıyoruz ve turumuz sona eriyor.

Uçuş No: TK 1430 (Türk Havayolları) - Kalkış: Hurghada - Tarih: 10 Temmuz 2023 - Saat: 01:35 - Varış: Istanbul - Tarih: 10 Temmuz 2023 - Saat: 04:40

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOTLAR

* Çocuk ücretleri konaklama hizmeti dışında kalan servislerin bedelidir.* 0-1,99 yaş arası bebek fiyatlarımız sabit 75 $’dır.

* Havalimanı buluşma saati, uçuştan 3 saat önce olup, detaylar tur hareketinden 2 gün öncesinde ayrıca iletilecektir.

* Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

OPSİYONEL TURLAR

* LUXOR – KRALLAR VADİSİ&KARNAK TAPINAĞI TURU

* KIZIL DENİZ’DE MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU

* JEEP&BUGGY ÇÖL SAFARİSİ TURU

**Rehberimiz bölgede opsiyonel turlar ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapacak ve yardımcı olacaktır.

4* LABRANDA MAKADİ BAY CLUB HOTEL

https://www.labranda.com/club-makadi

Labranda Club Makadi, Hurghada'nın en çok rağbet gören bölgelerinden biri olan Makadi Koyu'nda birinci sınıf bir konumda yer almaktadır. Buradaki konuklar nefes kesen bir kumsalın keyfini çıkarabilir ve bu Kızıldeniz sahil beldesinin doğal güzelliğinin tadını çıkarabilirler. Otel, yüzme havuzlarına, bahçelere veya özel plaja bakan 339 odadan oluşmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Tüm odalarda bahçeye, havuza bakan, yandan deniz manzaralı veya direkt deniz manzaralı balkon veya teras bulunmaktadır. Tesis her şey dahil paketler sunmaktadır. Otelde su sporları, derin deniz dalışı, motorsuz su sporları, tatlı su yüzme havuzu, çocuk havuzu ve binicilik ve ATV gibi özel aktivitelere kadar çok çeşitli aktiviteler mevcuttur. Ayrıca otel, masaj hizmetleri de sunan bir sağlık kulübüne (LA Brise SPA) ev sahipliği yapmaktadır. Tesis arazisinde şnorkelli yüzme seansları, tüplü dalış ve dalış safarisinin sunulduğu (istek üzerine ve ek ücret karşılığında) bir dalış merkezine de erişilebilir. Su bazlı olmayan aktiviteler arasında iki tenis kortu, squash, masa tenisi, Labranda Club Makadi ayrıca bir çocuk kulübü sunmaktan gurur duyar. Bu merkez, miniklere tatilleri boyunca eğlenebilecekleri bir yer sağladığı için aile ile seyahat edenler için idealdir. Otel ayrıca profesyonel ziyafet hizmetlerinin yanı sıra bir konferans salonu da sunmaktadır.

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Kolay Vize

Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil

Varışta kapıda 25 USD karşılığında alınan harç pulu ile ülkeye giriş yapılır.

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

SAĞLIK

Mısır girişinde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz.

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul - Hurghada TK 1429 22:00 – 00:50 (2 sa 45 dk)

Hurghada - İstanbul TK 1430 01:35 – 04:40 (3 sa)

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

STANDART ODA

22 M² / 303 Adet

Bu odalarda maksimum kişi sayısı 2 yetişkin + 2 çocuk veya 3 yetişkindir.

Her odada tek kişilik iki yatak veya klimalı kral yatak, bahçeli, havuzlu, yandan deniz manzaralı ve direkt deniz manzaralı özel balkon veya teras bulunmaktadır. Tüm odalarda LCD uydu TV kanallarının yanı sıra kasa, telefon, küvetli veya duşlu özel banyo, saç kurutma makinesi, mini bar ve çaydanlık bulunmaktadır.

AİLE ODASI

30 M² / 36 Adet

Bu odaların maksimum kapasitesi 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 02 çocuktur.

Her odada bir kral yatak ve bir ikiz yatak ve klima bulunmaktadır. Tüm odalarda bahçe veya yandan deniz manzaralı özel balkon veya terasın yanı sıra uydu TV kanallarını gösteren LCD televizyon, kasa ve telefon, küvet, saç kurutma makinesi, mini bar ve çaydanlık içeren özel banyo bulunmaktadır.

PARA BİRİMİ

Mısır para birimi Egypt Pound (EGP)’dur.

Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Mısır ile Türkiye arasında saat farkı bulunmamaktadır.

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

KIYAFET ve GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Mısır mutfağı, Mısır'ın zengin Nil Vadisi ve Deltası'ndan gelen kümes hayvanları, baklagiller, sebzeler ve meyvelerden yoğun bir şekilde yararlanır. Mısır yemeklerine örnek olarak pirinç dolgulu sebzeler ve üzüm yaprağı, humus, falafel, kavurma, kebap ve köfte gibi Türk mutfağında da yer alan örnekler verilebilir.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
DAHİL OLANLAR:
Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Hurghada (HRG) - İstanbul (IST) parkurlarında gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Labranda Makadi Bay Club Hotel’de 4 gece herşey dahil konseptinde konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel ve turist şehir vergileri (25-30 USD)
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)

HARİÇ OLANLAR:
Vize ücreti ve servis bedeli (Varışta kapıda 25 USD karşılığında alınan harç pulu ile ülkeye giriş yapılır.)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Opsiyonel geziler/etkinlikler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#345
LOKASYON:
Hurghada (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi tur organizasyonu yapan tur operatörleri ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur. Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden tur operatörünün satış sözleşmesine link verilmiş olup, bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkânınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettiğiniz takdirde bu sözleşmeden haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü ’nün satış sözleşmesini inceleyip, şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıysanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle [email protected] adresinden veya 02163022700 numaralı telefondan iletişime geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

6 Gün
Hurghada
345

651$

en düşük kişi başı

651$

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.