• Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç Tur (Saigon & Siem Reap & Hanoi) / Setur: Türkçe Rehberli
  • Tüm Ekstra Turlar Dahil
  • Genç Turlar
Türkçe Rehberli

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

Bu turumuz 27-39 yaş aralığındaki misafirlerimiz için geçerlidir. Belirtilen yaş aralığında olmayan misafirlerimiz bu tura kabul edilmeyecektir.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuzu bekliyoruz.

2.

Gün
İstanbul-Saygon 2. gün programını görmek için tıklayınız

Saygon’a hareket ediyoruz. Saygon'a varışımızdan sonra özel aracımız ile otelimize transferimiz gerçekleşecek. Geceleme otelimizde. Konaklama: Grand Cititel Central Hotel 4* vb

3.

Gün
Saygon 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltının ardından Cu Chi Tünelleri’ni keşfetmek üzere otelden çıkıyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri yakından keşfedeceğiz. Geleneksel Noodle’dan oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Saygon şehir turumuz için Chu Chi Tünellerinden ayrılıyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali gördükten sonra güzergahımızdaki son nokta ise yerel ürünlerin satıldığı şehrin ünlü pazarı Ben Thanh olacak. Akşam yemeğimizi yerel lezzetin en iyi temsil edildiği yerlerden birinde alacağız. Yemeği tatmak için çoğu Vietnamlı gibi motosikletlerin arkasında seyahat ederek gideceğiz. Yemeğimizin ardından otelimize geçip dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Grand Cititel Central Hotel 4* vb

4.

Gün
Saygon-Siem Reap 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıp, Saygon’un yakınlarında bulunan Monroue Rezerv ormanlarını tekne turu ile yakından tanıklık edeceğiz. Tur bitimi havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Siem Reap’e hareket ediyoruz. Varışta otele transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Memoire Siem Reap Hotel 4* vb.

5.

Gün
Siem Reap 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuzu gerçekleştireceğiz. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı olacak. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz Daha sonra Vietnamlıların geleneksel ulaşım aracı olan tuk tuklar ile insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.Konaklama: Memoire Siem Reap Hotel 4* vb.

6.

Gün
Siem Reap-Hanoi 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıryor ve otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ardından Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü’nde tekne turuna katılacağız. Yapacağımız tekne turunda Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görüyoruz. Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.Konaklama: Thang Long Opera Hotel 4* vb.

7.

Gün
Hanoi 7. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimiz için önce Vietnam mutfağından geleneksel bir yemeği katılacağımız workshop’la öğreneceğiz ve ardından hazırladığımız yemekler ile öğle yemeğimizi alacağız. Bu deneyimin ardından Eski kent merkezinde yerel bir ulaşım aracı olan çekçeklerle (rickshow) gezimize devam edeceğiz. Tur bitimi dünyanın en büyük kahve ürericilerinden biri olan Vietnam’lıların özel olarak hazırladıkları bir tarif olan yumurtalı kahveyi (Egg Coffee) test ederek günümüzü noktalayacağız. Konaklama Hanoi otelimizde.Konaklama: Thang Long Opera Hotel 4* vb.

8.

Gün
Hanoi 8. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Vietnam denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Halong Bay’de eşsiz anılar biriktirmek için yola çıkıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’de keyifli bir tekne turu ile dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Bu eşsiz deneyimin ardından Hanoi otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Hanoi otelimizde.Konaklama: Thang Long Opera Hotel 4* vb.

9.

Gün
Hanoi-İstanbul 9. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından uçak saatine kadar şehri istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transferimiz gerçekleşecek. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

10.

Gün
İstanbul 10. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde İstanbul'a varışımızın ardından turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul-Saigon / Hanoi-İstanbul gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve alan vergileri
Yerel havayolları ile Saigon-Siem Reap ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
Yerel havayolları ile Siem Reap-Hanoi ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 7 gece konaklama
Programda belirtilen günlerde 3 öğle ve 1 akşam yemekleri
Programda dahil olduğu belirtilmiş geziler
Yurtdışı çıkış harcı
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası (Tur'un iptali durumunda tur ücretinin %15'i kapsam dışıdır.)

EK BİLGİLER

Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.

Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.

Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir.

Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#140
LOKASYON:
Vietnam
YEMEK:
7 kahvaltı , 1 akşam , 3 öğle yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Belirtilen Istanbul havalimanı dış hatlarda bulunma.
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

1.890$

10 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Vietnam Ve Kamboçya Turu - Genç... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2
    34728 Caddebostan/ Kadıköy
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.