LÜKS VE KONFOR
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
  • Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu-Setur: Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu
Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar İle Bozcaada Lezzet Turu

Sinan Hamamsarılar Hakkında

Bir yemek ve seyahat profesyoneli olan Sinan Hamamsarılar 1984 yılı İstanbul doğumludur.

Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nden sonra Kocaeli Üniversitesi Sigortacılık bölümünü ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine hala Anadolu Üniversitesi bünyesinde yer alan Kültürel Miras ve Turizm bölümüyle devam etmektedir.

2005 yılında girdiği sigorta sektöründe sırasıyla Milli Reasürans, Allianz Sigorta ve Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketlerinde 10 yılı aşkın bir süre deneyim kazanıp, çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2015 yılında hobisini işe dönüştürüp “Mutfak İşleri Merkezi” adındaki danışmanlık şirketini kurmuştur.

2013 - 2015 yılları arasında hazırlanmış olan ve Digiturk Turkmax Gurme kanalında yayınlanan “Nilay Örnek ile Şehirli Sofralar” televizyon programının yapımcılık görevini üstlendiği sırasında başlayan sosyal medya macerası, “Tat Dedektifi” ve “Burger Haritası” hesaplarıyla pek çok sosyal medya uygulaması üzerinden devam etmektedir.

Anadolu mutfağının zengin tariflerinden Laponya’nın eşsiz yemek kültürüne, coğrafyamızın değerli yerel ürünlerinden İtalya’da trüf mantarı avına, yemek ve seyahat başlıklarında farklı içeriklerle konuşmalar yapmaktadır. 

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Bozcaada

İstanbul - Geyikli - Bozcaada " Ayazma Plajı & Vahit'in Yeri ve Ada hakkında sohbet & Ada'm "

Kadıköy Evlendirme Dairesinin önünde saat 07:00’de bulunma ardından Ömür Plazadan kalan misafirlerimizi alıyor ve keyifli rotamıza doğru devam ediyoruz. Toplam altı saat sürecek yolculuk esnasında yemek deneyimimiz başlıyor. Bizim için çekirdekten özel demlenen kahvelerimizi yudumladıktan, Nebyan Doğal’ın şarküterileri, Antre Gourmet’nin peynirleri ve Hub Food’un ekmekleriyle hazırlanan sandviçlerimizi yedikten sonra 12:00 vapuru ile Geyikli’den dört gün boyunca vakit geçireceğimiz Bozcaada’ya varıyoruz.

Otelimize yerleştikten sonra ilk durak hem yüzme hem de yemek molası için 10 dk. uzaklıktaki Ayazma plajı. Vahit’in yerinde bizim için özel hazırlanan mönü eşliğinde tadım gerçekleştirip, Vahit bey ile hem yemekleri hem de ada kültürü hakkında sohbet ediyoruz.

Plajda geçen saatlerin ardından otelimize dönüp akşam yemeği için Rum mahallesinde yer alan Ada’m Bozcaada’ya geçiyoruz. Adanın uzun yıllardır işini özenle yapan işletmelerinden olan Ada’m, sadece bizler için hazırladığı tüm zamanların en çok beğenilen yemekleri mönüsüyle hem gözlerimize hem de midelerimize bir ziyafet yaşatıyor.

İsteyenlerle birlikte Bozcaada meydanında ufak bir dondurma molası verip otelimize geri dönüyoruz.Konaklama: Ayapetro Otel

2.

Gün
Bozcaada 2. gün programını görmek için tıklayınız

Bozcaada "Patiska Konuk evi ve Reçel Atölyesi & Şaraphane Turu & Akvaryum koyu & Maya Restaurant"

Sabah kahvaltısı için 09:00’da otelimizden hareket ediyoruz ve durağımız Patiska konuk evi! Yıllar boyu patiska bağ evi ile misafirlerini ağırlayan ekip, bizler için özel olarak servis açacakları bağ evlerinde dillere destan, her ürününü çevreden tedarik ettikleri kahvaltılarını sunacaklar. Bu arada kahvaltı başlarken reçel atölyemiz de eş zamanlı olarak başlayacak.

Kahvaltı sonrası adanın bağcılık faaliyetleri hakkında bilgi almak toplam dört saat sürecek ve üç şaraphaneyi kapsayacak turumuz olacak.

Turun ardından deniz molası vermek isteyenlerle akvaryum koyuna gidip günün yorgunluğunu attıktan sonra otelimize dönüp akşam yemeği için Maya restoran’a hareket ediyoruz. Kendi üretimi peynir ve şarküterileri ile bilinen restoranın ızgara mönüsünü tadarken ada şarapçılığı hakkında sohbet etmeye devam ediyoruz. Yemek sonrası tatlılarımızı da bitirip otelimize geri dönüyoruz.
Konaklama: Ayapetro Otel

3.

Gün
Bozcaada 3. gün programını görmek için tıklayınız

Bozcaada "Kahvaltılı Tekne Turu & Rüzgar gülleri ve Caz müzik dinletisi & Madam Niça"

Adada olmanın avantajlarından yararlanıp kahvaltı için bizi 09:00’da limanda bekleyen teknemize atlayıp 6 saat sürecek kahvaltılı, hafif atıştırmalı ve bol yüzmeli ada sahilleri turuna çıkıyoruz. Kahvaltımızın reçelleri Rengigül otelden, aman kimselere söylemeyin!

Tur sonrası liman çevresinde alışveriş ve gezi için zaman aralığı bıraktıktan sonra isteyenlerle otelimize geçiyoruz. Saat 19:30’da otelimizden hareketle adanın en batı ucundaki rüzgar güllerine gidip, caz müzik dinletisi eşliğinde güneşi batırıyoruz.

Rum mahallesinde yer alan Madam Niça’da son akşam yemeğimizi yerken adanın yerel mutfağından günümüze kalan yansımaları, Madam Niça’nın ortaklarından dinleyeceğiz.

İsteyen misafirlerimizle adadaki son akşamımızda birkaç mekan daha gezip gecenin geç saatlerinde otelimize dönüyoruz.Konaklama: Ayapetro Otel

4.

Gün
Bozcaada 4. gün programını görmek için tıklayınız

Bozcaada - Geyikli - Ezine - Çanakkale - Gelibolu - Keşan - İstanbul "Erdoğan Yıldız Restaurant"

Son günümüzde otelimizde kahvaltımızı tamamlayıp dönüş için vapur kuyruğuna giriyoruz. Ezine’deki en iyi üreticilerden peynir, Çanakkale merkezden peynir helvası, Gelibolu’dan balık konservesi alıp, Koru dağını indiğimiz gibi Erdoğan Yıldız Restoran’da Keşan’ın meşhur satır etini ve kuzu tandırını deneyimleyip İstanbul’a dönüyoruz. Ömür Plaza’da misafirlerimizi indirdikten sonra Kadıköy Evlendirme Dairesinin önünde sizlerden ayrılıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ayapetro otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama

Patiska Bağ Evinde sabah kahvaltısı

Teknede sabah kahvaltısı

Vahit'in yerinde öğle yemeği

Şaraphane Turu ve öğle yemeği

Tekne'de öğle yemeği

Keşan Erdoğan Yıldız restaurantta öğle yemeği

Ada'm da akşam yemeği

Maya'da akşam yemeği

Madam Niça'da akşam yemeği

Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Programda belirtilmiş olan tüm geziler

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Yemeklerde Alınacak Olan Ekstra İçecekler ve yemekler

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tüm Özel Harcamalar

EK BİLGİLER

Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemleri

Turumuz maksimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir.

Tur rezervasyon aşamasında Hayat Eve Sığar (HES) Kodu beyanı zorunludur.

Tüm katılımcılarımız tur ulaşım araçlarımızın içerisinde cam kenarında oturacaktır.

Turlarımızda Setur Hijyen Kiti dağıtılacak olup, kit içerisinde dezenfektan ve maske yer almaktadır.

Tur süresi boyunca iç ve dış mekanlarda 1,5 metre sosyal mesafe ve maske takılması zorunlu olacaktır.

Tur ulaşım araçlarımızın içerisinde yiyecek ve içecek servisi olmayacaktır.

Turlarımızda ziyaret edilen Müze, Örenyeri ve diğer tüm noktalarda ilgili kurum ve işletmelerin almış olduğu önlemlere göre hareket edilecektir. Bu önlemlerden dolayı ziyaret edilmesi mümkün olmayan yerlerden Setur A.Ş. sorumlu değildir.

Tur süresi boyunca dinlenme tesisi, restaurant, ara transfer araçları ve tekne turu hizmetleri için salgın ve bulaşıcı hastalık önlemlerini almış olan tedarikçiler ile anlaşma yapılacaktır.

Tur ulaşım araçlarımızın içerisinde ULV Sisleme yönetimi ile kullanılarak Diversey Oxivir Plus (hidrojen peroksit içerir) günlük dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

Araç girişlerinde otomatik el dezenfektan (Diversey Orion Soft Care Alcoplus H500) istasyonları kullanılmaktadır.

Sürücülerimizde maske takma zorunluluğu ve bagaj işlemlerinde eldiven takma zorunluluğu bulunmaktadır.

Araçlarımızda kapıların otomatik kapı veya temas olmadan giriş yapılabilmesi için sosyal mesafe korunarak sürücü tarafından açılması sağlanmaktadır.

Araçlarımız her taşıma sonrası yeni misafir araca alınmadan önce kullanılan ve temas edilen alanların tek kullanımlık dezenfektan içeren (Diversey Nonwoven) bezler ile temizlenip araçların havalandırılması sağlanmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#96
LOKASYON:
Bozcaada
YEMEK:
3 sabah kahvaltısı,Patiska Bağ Evinde sabah kahvaltısı Teknede sabah kahvaltısı Vahit'in yerinde öğle yemeği Şaraphane Turu ve öğle yemeği Tekne'de öğle yemeği Keşan Erdoğan Yıldız restaurantta öğle yemeği Ada'm da akşam yemeği Maya'da akşa
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü kişi sayısına göre Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tur iptal şartları paket tur sözleşmesinde yer almaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde doğan zararlardan sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

5.997TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Tat Dedektifi Sinan Hamamsarılar... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.