• Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Süper Promo Küba - Setur: Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara
  • Türkçe Rehberli
  • Kolay vize
Gezilecek Yerler
Havana & Varadero & Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Aktarma Noktası-Havana 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktamıza hareket ediyoruz. Aktarma noktamıza varışımıza takiben uçak değiştirip Havana'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saatlik uçuşumuzun ardından varışımıza takiben alanda bizi bekleyen özel aracımızla casa'larımıza transfer oluyoruz. Konaklama Casa'da.

2.

Gün
Havana 2. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehir turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve tarihi 4 meydanı göreceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Ünlü Pazar yerinde alış veriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların tablolarını, el işi ürünlerini, hediyelik eşyaları alabilirsiniz. Tur sonrası casa'larımıza dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz opsiyonel akşam etkinliği olan; Kübalı sanatçıların canlı ritimleri ve salsa dansları eşliğinde, akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz Küba Gecesine katılabilirler. Konaklama Casa’da.

3.

Gün
Havana 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Karayip Sahilleri turuna katılabilir. Turumuzda Küba’nın en ünlü sahillerinden birisi olan yaklaşık 2 saatlik uzaklıktaki Varedero’ya gideceğiz. Turkuaz renkli deniz, beyaz kumsallarla kaplı bu bölgede, her şey dahil konseptli bir otele gidiyoruz. Otelin sahilinden ve servislerinden yararlanabileceğimiz bu turda, Karayipler’in tadını çıkartabilirsiniz. Günün sonunda Havana’ya geri dönüyoruz. Konaklama Casa’da.

4.

Gün
Havana 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Vinales Vadisi ve Pinar del Rio turumuza katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Pinar del Rio’ya varış ve panoramik şehir turu. Ardından Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikada puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Daha sonra Vinales vadisine geçerek tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliklerini görebileceğiz. (Puro fabrikasının kapalı olduğu günlerde, Yerel bir puro çiftliğini ziyaret edip, hem puro yapımı hakkında bilgi alıyoruz hem de dilersek alışveriş yapabiliyoruz.) Ardından Ressam ve bilim adamı Leovigildo González Morillo tarafından yapılan, kayaların üzerine çizilmiş, tarih öncesi yaşamı anlatan duvar resmini göreceğiz (Mural de la Prehistoria). Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan San Vicente restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası "Indian cave" diye adlandırılan mağarayı geziyoruz. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede fotoğraf molası verdikten sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Konaklama Casa’da.

5.

Gün
Havana 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle opsiyonel Trinidad, Cienfuegos ve Santa Clara (2 Gece-3 Gün / 2 öğle yemeği dahil) turumuzu düzenleyeceğiz. Öncelikle Küba’nın en güzel şehirlerinden olan Cienfuegos’a doğru yola çıkıyoruz. 1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan, 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış bu güzel şehir Cienfuegos’u geziyoruz. Öğle yemeğini yerel bir restoranda aldıktan sonra Trinidad’a doğru yola çıkacağız. Trinidad’a varınca bu tarihi ve sevimli şehri gezeceğiz. Akşam saatlerinde şehrin meydanında Küba’lı müzisyenlerin ve dansçıların performanslarını izleme ve dinleme şansına sahip olacaksınız. Konaklama casa denilen yerel halk evlerindedir.

6.

Gün
Havana 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. Trinidad opsiyonel turuna katılan misafirlerimizle ise Trinidad’ı daha detaylı gezmek için tura başlıyoruz. Rengarek sokaklarda yürüyüşlerimizi yapacağız. Yerel sanatçıların yaptığı eserleri göreceğiz. Meşhur Canchánchara Bar’da içeceklerimizi yudumlayacak, Küba müzikleri yapan grup ile dans edeceğiz. Turumuzun ardından bu güzel kasabayı dilediğiniz gibi keşfedilirsiniz. Konaklama Casa’da.

7.

Gün
Havana 7. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. 2 gecelik turumuza katılan misafirlerimiz ile Santa Clara’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden gerçekleştireceğimiz Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara gezimizde, Che Guevara’nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceklerimiz arasında olacak. Öğle yemeğimiz sonrasında Havana’ya dönüyoruz. Konaklama Casa’da.

8.

Gün
Havana-Aktarma Noktası 8. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından akşam üstü olacak uçuşumuza kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktamıza hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

9.

Gün
Aktarma Noktası-İstanbul 9. gün programını görmek için tıklayınız

Aktarma noktamıza varışımızın ardından uçak değiştirip İstanbul'a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta gireceğiz.


10.

Gün
İstanbul 10. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul'a varışımızla turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

DAHİL OLANLAR:
Air France Hava Yolları ile Paris aktarmalı gidiş / dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
Havana'da Özel Casa'larda oda-kahvaltı esasında 7 gece konaklama
Öğle Yemekli Havana Şehir Turu
Havalimanı-Casa-Havalimanı transferi
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)

EK BİLGİLER

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

Bedeller ödeme yapılan gün T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilecektir.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#189
LOKASYON:
Küba
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.
EKSTRALAR
75 EUR
Küba Gecesi Turu
125 EUR
Karayip Sahilleri Turu
115 EUR
Vinales Vadisi ve Pınar Del Rio Turu
250 EUR
Trinidad & Cienfuegos & Santa Clara Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

937

10 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Süper Promo Küba - Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.