VİZESİZ
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Kuala Lumpur & Singapur & Bali Turu / Setur: Uzakdoğu'nun incileri
 • Malezya’nın kültür ve finans başkenti Kuala Lumpur'u görme imkanı.
 • Asya kıtasının en modern ve gelişmiş ülkelerinden Singapur'u görme imkanı
 • Uzakdoğunun en egzotik adası Bali'yi görme imkanı.
Uzakdoğu'nun incileri

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuza kadar bekliyoruz.

***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızın uçak saatleri diğer programlardan daha erkendir. Buluşma sonrasında akşam saatlerinde Kuala Lumpur'a hareket edilecektir. Yeni güne uçakta girilecektir.


2.

Gün
İstanbul-Kuala Lumpur 2. gün programını görmek için tıklayınız

Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Otel giriş işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yemekli ve Malay dans Show'lu Kuala Lumpur Gece turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi ve Çin mahallesi gezilecek yerler arasındadır.

Ekstra Kuala Lumpur Akşam yemekli Gece Turu: 60 USD (Kişi Başı)

***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızda bugün, Kuala Lumpur'a varış sonrasında panoramik şehir turu yapılacak, ardından otele transfer olacaktır. Ekstra tur programı aynıdır.Konaklama: Mercure Shaw Parade 4* vb.

3.

Gün
Kuala Lumpur 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur Şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Batu Caves & Ateş böceği turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Batu Mağaraları & Ateş böceği Turu: 75 USD (Kişi Başı)

***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızda şehir turu 2. gün yapılacağından bugün sadece ekstra turumuzun düzenlenmesi planlanmaktadır.Konaklama: Mercure Shaw Parade 4* vb.

4.

Gün
Kuala Lumpur-Singapur 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyor ve özel aracımızla Singapur uçuşu için havalimanına hareket ediyoruz. Singapur'a varışımızın ardından Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur'un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize giriş sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Ekstra Singapur Gardens by the Bay Parkı ve Akşam Turu: 75 USD (Kişi Başı)Konaklama: Grand Pasific Hotel 4* vb.

5.

Gün
Singapur 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan yarım günlük Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi turuna katılabilirler. Gece olunca Yağmur Ormanı’nda neler olduğuna şahit olacağımız ışık ve görsel şölenle keyifli vakit geçirecek, ardından orman sakinlerini görme fırsatı yakalayacağımız nehir safarisine çıkacağız. Ardından dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra düzenlenecek olan Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentora, Singapurluların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adasıdır. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz. Sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Ekstra Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi: 85 USD (Kişi Başı)

Ekstra Sentosa Adası Turu: 85 USD (Kişi Başı)Konaklama: Grand Pasific Hotel 4* vb.

6.

Gün
Singapur-Bali 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 2 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından otelimize giriş ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.Konaklama: Jimbaran Bay Beach 4* vb.

7.

Gün
Bali 7. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezecek, en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz. Pirinç tarlalarında dolaşacak, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek, bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait hediyelikler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot tapınağını görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir) Tirta Empul (Kutsal su) tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur dağı, Tanah lot tapınağı,(gun batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

Ekstra Öğle Yemekli Bali Adası Turu: 100 USD (Kişi Başı)Konaklama: Jimbaran Bay Beach 4* vb.

8.

Gün
Bali 8. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ubud Turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan Starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra maymun tapınağının da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Tur sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Ubud Turu: 50 USD (Kişi Başı)Konaklama: Jimbaran Bay Beach 4* vb.

9.

Gün
Bali-İstanbul 9. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz. İstanbul uçuşumuza kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

10.

Gün
İstanbul

Sabah erken saatlerde İstanbul'a varış ile turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul-Kuala Lumpur / Bali-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri
Kuala Lumpur – Singapur / Singapur – Bali iç hat uçak bileti ve havalimanı vergileri
Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 7 gece konaklama
Kuala Lumpur, Singapur ve Denpasar şehir turları
Programda belirtilen uluslararası ara uçuşlar
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra tur paketi satışı tur esnasında rehber tarafından yapılacaktır.

X Large Paket (Opsiyonel)

Batu Mağaraları Gezisi
Singapur Gardens by the Bay ve Akşam Turu
Sentosa Adası Turu
Öğle Yemekli Bali Adası Turu
Ubud Turu
Kişi başı 390 USD yerine 360 USD

EK BİLGİLER

Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.

Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.

Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.

Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#92
LOKASYON:
Malezya/Singapur/Endonezya
YEMEK:
7 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Belirtilen Istanbul havalimanı dış hatlarda bulunma
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

1.869$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kuala Lumpur & Singapur & Bali... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.