SON YERLER!
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
  • Klasik Likya-Setur: TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil
TUR ÖZELLİKLERİ
2 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkiye Çıkışlı / Varışlı
Tekne Turları Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul

İstanbul Hareket Noktaları

22:30 Ataköy Atrium AVM Önü

23:30 Metro City AVM Önü

00:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

Sizleri yukarıda belirlenmiş olan durak noktalarımızdan alarak turumuza başlamak için gece yolculuğu yapacağız.


2.

Gün
Dalyan, Fethiye 2. gün programını görmek için tıklayınız

Dalyan, Köyceğiz Gölü, İztuzu Plajı, Fethiye, Kayaköy, Amintas’ın Mezarı

Yolda vereceğimiz molalarımızın ardından Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Ülkemizin tanıtım simgelerinden birisi olan ünlü Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları görme ve fotoğraflama fırsatımız olacak. Dalyan Kanalı içerisinde devam edecek ve İztuzu Plajı’na doğru devam eden yolculuğumuzda şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz pişirilmiş satılan mavi yengeçlerin tadına bakabilirler. Yolculuğumuzda İztuzu Plajı’na varıyoruz. Buradaki dileyen misafirlerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Verilen serbest zamanından ardından İztuzu Plajı’ndan ayrılıyoruz. Kısa yolculuğumuzun ardından otobüsümüz ile Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu terk edilen Kayaköy’e hareket ediyoruz. Köy içinde kısa bir yürüyüşümüzün ardından Eski Kiliseyi görüyor fotoğraf molası veriyoruz. Son durağımız olan Fethiye’nin eşsiz manzarasını izleyebileceğimiz, Mendos Dağı’nda bulunan Antik Telmessos’un (Fethiye) yöneticisi Aminthas’ın mezarına çıkıyoruz. Ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Mola tesisinde ekstra olarak alınmaktadır.

Öğle Yemeği: İztuzu Plaj'ında serbest olarak alınmaktadır.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde alınmaktadır.

3.

Gün
Fethiye 3. gün programını görmek için tıklayınız

Tam Gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu, Şövalye Adası, Akvaryum, Göcek Adası, Yassıca Adalar, Kızılada

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından yine tüm gün deniz ve güneş ile baş başa olacağımız Fethiye 12 Adalar tekne turumuz için Fethiye Kordon’a hareket edeceğiz. Bineceğimiz teknemizle yaklaşık bir saat kadar Fethiye Körfezi’nde açılarak ilk yüzme molamızı vereceğiz. Yassıca Adalar da vereceğimiz yüzme molasında kıyıdan da denize girebilirsiniz. Kızılada’da aynı imkanı bizlere sunacak. Akvaryum ve Göcek Adası yine sizleri oldukça keyiflendirecek yüzme molalarımızı vereceğimiz Göcek Koyları olacak. Turumuzun bitimi sonrasında otelimize hareket ediyoruz.

Kahvaltı : Konaklama yapacağımız otelimizde alınmaktadır.

Öğle Yemeği : 12 Adalar Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır (ekstra). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Çupra Izgara + Soslu Makarna + Salata + Karpuz ( Mevsime ve yoğunluğa göre değişiklik olabilir)

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde alınmaktadır.

Bilgilendirme : Yukarıda belirtilen tekne duraklama ve yüzme molaları genelde gerçekleştirilmekte olup, kalabalık, kirlilik vb. nedenlerle yüzmenin keyifli olmayacağı duraklar olur ise tekne kaptanı inisiyatifi ile alternatif durak gerçekleştirilecektir.

4.

Gün
Fethiye 4. gün programını görmek için tıklayınız

Ölüdeniz, Lagün, İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı ardından 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiş dünyaca ünlü merkezimiz Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. 1978 yılında Millî Park olarak belirlenmiş olup, 1. derecede doğal sit alanı olan Lagün’de vereceğimiz yeterli zamanda plajdan serbestçe yüzme şansımız olacak. Rehberimizin belirlediği saatte dönüş yolcuğumuza başlamak üzere otobüsümüzle hareket ediyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz molalar ardından İstanbul’a varıyoruz.

Kahvaltı: Konaklama yapılan otelimizde alınmaktadır.

Öğle yemeği: Mola tesisinde serbest olarak ekstra alınmaktadır.

Akşam yemeği: Mola tesisinde serbest olarak ekstra alınmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
Aymes Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

12 Adalar Tekne Turu

Dalyan Tekne

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Araç İçi İkramlar

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

İlk Gün Sabah Kahvaltısı, Son Gün Akşam Yemeği Öğle Yemekleri

Öğlen yemekleri ve tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Ekstra Organizasyonlar

Kişisel Harcamalar Gece Turları Özel Plajlarda Giriş, Şemsiye, Şezlong vb. Ücretleri

İztuzu Giriş Ücreti

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#74
LOKASYON:
Fethiye
YEMEK:
2 Kahvaltı, 2Akşam yemeği
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 (bir) ay öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 3 gece 4 gündür. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

1.999TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Klasik Likya-Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.