Kısıtlı Süreli Teklif: Süre sonuna kadar rezervasyon yapın, fırsatı kaçırmayın!
  • Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus - Setur: Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar
  • Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus - Setur: Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar
  • Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus - Setur: Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar
  • Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus - Setur: Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar
  • Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus - Setur: Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar
  • -%7 17.06.2022 ile 17.06.2023 arasındaki tarihlerde %7 indirim fırsatı
  • Turlar Dahil
  • Türkçe Rehberli
  • Kolay Vize
Gezilecek Yerler
Masai Mara & Nairobi & Zanzibar

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Nairobi 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Nairobi’ye hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

2.

Gün
Nairobi-Masai Mara 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yaklaşık 6 saat 40 dakika yolculuğun ardından Nairobi’ye varışımız yerel saat ile sabahın ilk saatleri olacak. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve kahvaltı alacağımız otele (Check-IN olmayacaktır) transferimiz gerçekleşiyor. Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Masai Mara için yola çıkıyoruz. Aynı zamanda yolumuzun üzerinde safari yaparak ilerleyeceğiz. Öğle yemeğimizi piknik olarak alıyoruz. Yemek sonrası leopardan çitaya, fillerden gergedanlara, zürafalardan farklı antilop çeşitlerine ve elbette sayısız tür kuşa ev sahipliği yapan Masai Mara’da ilk safarimizi gerçekleştiriyoruz. Gün batımına yakın Lodge'umuza dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

3.

Gün
Masai Mara 3. gün programını görmek için tıklayınız

Güne safari ile başlamak için erken bir saatte uyanıyoruz. Kahvaltının ardından gün doğumu ile safariye başlıyoruz. Öğle yemeğimizi piknik olarak alıyoruz. Turumuz esnasında Masai köyünü ziyaret ederek Masai halkının yaşamına tanıklık ediyoruz. Safarinin bitiminde lodge'umuza dönüyoruz. Öğleden sonra günün ikinci safarisi için araçlarımız ile lodge'umuzdan ayrılıyoruz. Safarinin ardından akşam yemeği ve konaklama.

4.

Gün
Masai Mara-Nairobi 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından lodge'umuzdan ayrılıyor ve Nairobi’ye hareket ediyoruz. Nairobi’ye varışımızın ardından öğle yemeğimizi dünyaca ünlü Carnivore restoranında alıyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından panoramik şehir turu yapıyoruz. Belediye binası, Kenyatta International Konferans Merkezi panoramik olarak görülecek yerler olup ardından manzara tepesine çıkıp Nairobi şehri kuş bakışı keşfedilecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.

Gün
Nairobi-Zanzibar 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Zanzibar uçuşu için Nairobi havalimanına hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saatlik uçuşun ardından Zanzibar havalimanına varıyor ve deniz kenarında bulunan otelimize transfer oluyoruz. Misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

6.

Gün
Zanzibar 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından, muhteşem bir doğaya sahip ve dünyanın en güzel plajlarından birisinden bulunan otelimizde tüm gün boyunca serbest zamanımız olacak. Yarım pansiyon olarak konaklama yapacağımız otelimizin imkanlarından faydalanabilir, harika plajların ve denizin tadınızı çıkarabilirsiniz.

7.

Gün
Zanzibar-İstanbul 7. gün programını görmek için tıklayınız

Erken saatte hareketle otelden ayrılıyor ve havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket ediyoruz. Uçuşumuz Klimanjero duraklamalı olacaktır. (Uçaktan inilmemektedir) İstanbul'a varışımızla turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul-Nairobi / Zanzibar-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Yerel Havayolları ile Nairobi-Zanzibar arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Masai Mara’da 2 gece özel lodge'lerda tam pansiyon konaklama
Nairobi’de 1 gece belirtilen kategori otelde yarım pansiyon konaklama
Zanzibar’da 2 gece belirtilen kategori otelde yarım pansiyon konaklama
Dünyaca ünlü Carnivore restaurant’da öğle yemeği
Programda belirtilen tüm öğle yemekleri
Programda belirtilen tüm akşam yemekleri
Özel safari araçları ile programda belirtilen tüm safariler
Nairobi panoramik şehir turu
Ulusal Parklara giriş ücretleri
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)

EK BİLGİLER

Kenya ve Tanzanya seyahatinizden en az on gün önce Sarı Humma aşısı olmalı ve seyahatiniz esnasında size verilen karneyi yanınızda bulundurmalısınız. Bunun yanında doktorunuza danışarak seyahatinizden belirli bir süre önce sıtmaya karşı ilaç almaya başlamalı ve bu ilacı seyahatiniz boyunca ve sonrasında belirli bir süre daha kullanmaya devam etmelisiniz.

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#231
LOKASYON:
Kenya
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

3.197$

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kenyada Safari Zanzibarda Okyanus... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2
    34728 Caddebostan/ Kadıköy
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.