EN İYİ FİYAT
  • Kaz Dağları Turu-Setur: Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon
  • Kaz Dağları Turu-Setur: Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon
  • Kaz Dağları Turu-Setur: Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon
  • Kaz Dağları Turu-Setur: Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon
  • Kaz Dağları Turu-Setur: Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon
Otobüslü Turlar
Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemi Alınmış Tur
Yarım Pansiyon

Tur Öncesi Önemli Hatırlatmalar

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Tüm Kültür Turlarında yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

Tur sırasında bol bol fotoğraf ve kayıt imkânı olacaktır. Bu nedenle Fotoğraf makinası, video kayıt cihazı vb. malzemelerle birlikte bu aletlere ait pil ( + yedek pil ), şarj üniteleri, usb bellek kartları vb. malzemeleri yanınıza aldığınızdan emin olun.

Tur süresi içinde gidilecek yollar, görülecek yerler, tur yapılacak bölgenin genel özellikleri vb. konularda tura gelmeden önce bilgi sahibi olunuz.

Tur Esnasında Önemli Bilgilendirme

Tur sırasında ihtiyacınız olabilecek malzemeleri ( mevsimlik kıyafetler, yedek tişört – çorap vb. ayrı bir sırt çantası, poşet vb. bir şeyin içinde her zaman yanınızda bulundurunuz.

Herhangi bir ihtiyacınızda lütfen rehberinize danışınız ve tavsiye alınız.

Herhangi bir probleminizde ( sağlık, ilaç temini vb. ) lütfen rehberinize bilgi veriniz.

Tur esnasında rehberinizin uyarılarını, ören yerlerinde olan uyarı tabelalarında olan uyarı ve dikkat çekilmesi istenilen noktaları lütfen dinleyip okuyunuz.

Tur esnasında grup ile toplu olarak yapılan gezi ve aktivitelerde gruptan ayrılmak isteyip, kendiniz vakit geçirmek isterseniz lütfen öncesinde rehberinize bilgi veriniz.

Size dokunduğunu bildiğiniz gıda ve içeceklerden uzak durunuz.

Herhangi bir şey satın almadan önce ( yiyecek, içecek, hediyelik eşya vb. ) sipariş vermeden önce lütfen fiyatlarını sorunuz ve alışverişinizi buna göre yapınız.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Edremit

Edremit, Yeşilyurt Köyü, Zeus Altarı, Adatepe Köyü, Altınoluk

Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Ataköy Atrium Cami yanı, 06:30 Merto City Avm önü, 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü, noktalarından hareket ile Osmangazi Köprüsü, Bursa, Balıkesir istikametinden; Edremit'e doğru, turumuzu başlatıyoruz. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrasında Yeşilyurt Köyü gezimiz ile bölgenin güzelliklerini tanımaya başlıyoruz. Homeros'un İlyada'sında "Bol pınarlı İda Dağı" olarak nitelendirdiği bölge, dünyada oksijen seviyesi en üst noktada olan 3 alandan biri olma özelliğini taşımaktadır. Turumuzun ilk noktasında verecek olduğumuz serbest zamanda öğle yemeklerimizi yiyoruz. Manzaranın büyüleyici etkisine girmek için Zeus Altarı noktasına ulaşıyoruz. Sonrasında, Adatepe Köyü tüm güzellikleri ile bizleri bekliyor olacak. Zeytin ve Zeytin Yağı ile ilgili tüm detayları gözlemleyebileceğimiz Adatepe Zeytinyağı Müzesini ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatacağı bir çok mitolojik hikayeye ev sahipliği yapan güzergahımızda, bir sonraki noktamız, Antandros Antik Kenti olacaktır. Edremit Körfezi'nin muhteşem sahil manzaraları eşliğinde Güre'ye ulaşıyoruz. Kazdağları ile ilgili tüm anlatı ve mekanlara tek noktada erişebileceğimiz, yakın dönemde açılan, Özel Kazdağı Müzesi ziyaretimizi gerçekleştirip otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Ramada Resort Kazdağları Ote

2.

Gün
Edremit 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip, otelimizden ayrılıyoruz. İlk noktamız, ilginç bir koleksiyona sahip olan, Tahtakuşlar Etnografya Galerisi olacaktır. Türkiye'nin ilk özel etnografya müzesi ve Türkiye'de ilk kez bir köyde kurulan sanat galerisi olma ünvanına sahip mekanda, kurucu Alibey Kudar'ın emeklerini, hayranlıkla gözlemleyeceğiz. Artık çoşkun akan pınarların süslediği ormanların içine doğru, yol alma vakti. Hasanboğuldu Gölü ve Sütüven Şelalesi gezimizde oksijene ve doğanın tüm güzelliklerine doyacağız. Öğle yemeği molamızı Edremit merkezinde veriyoruz. Kısa bir yürüyüş sonrasında Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi'ni ziyareti ile turumuzu noktalıyoruz. Alışveriş için verilecek serbest zamanın ardından, İstanbul'a dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz. Akşam saatlerinde sizleri almış olduğumuz noktalara bırakarak bir başka Setur seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
1 Gece Ramada Resort Kazdağları Otel'de Yarım Pansiyon Konaklama

Profesyonel Turist Rehberi Eşliğinde Çevre Gezileri

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Acente İflas Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Yemeklerde Alınacak Olan İçecekler

Özel Harcamalar

Otel Ekstraları

EK BİLGİLER

Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemleri

        Turumuz maksimum 14 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir.

· Turumuzda konaklama yapacağımız otel Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Koronavirüs Sertifikasyon Belgesine sahiptir.

· Tur rezervasyon aşamasında Hayat Eve Sığar (HES) Kodu beyanı zorunludur.

· Tüm katılımcılarımız tur ulaşım araçlarımızın içerisinde cam kenarında oturacaktır.

· Turlarımızda Setur Hijyen Kiti dağıtılacak olup, kit içerisinde dezenfektan ve maske yer almaktadır.

· Tur süresi boyunca iç ve dış mekanlarda 1,5 metre sosyal mesafe ve maske takılması zorunlu olacaktır.

· Tur ulaşım araçlarımızın içerisinde yiyecek ve içecek servisi olmayacaktır.

· Turlarımızda ziyaret edilen Müze, Örenyeri ve diğer tüm noktalarda ilgili kurum ve işletmelerin almış olduğu önlemlere göre hareket edilecektir. Bu önlemlerden dolayı ziyaret edilmesi mümkün olmayan yerlerden Setur A.Ş. sorumlu değildir.

· Tur süresi boyunca dinlenme tesisi, restaurant, ara transfer araçları ve tekne turu hizmetleri için salgın ve bulaşıcı hastalık önlemlerini almış olan tedarikçiler ile anlaşma yapılacaktır.

· Tur ulaşım araçlarımızın içerisinde ULV Sisleme yönetimi ile kullanılarak Diversey Oxivir Plus (hidrojen peroksit içerir) günlük dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

· Araç girişlerinde otomatik el dezenfektan (Diversey Orion Soft Care Alcoplus H500) istasyonları kullanılmaktadır.

· Sürücülerimizde maske takma zorunluluğu ve bagaj işlemlerinde eldiven takma zorunluluğu bulunmaktadır.

· Araçlarımızda kapıların otomatik kapı veya temas olmadan giriş yapılabilmesi için sosyal mesafe korunarak sürücü tarafından açılması sağlanmaktadır.

· Araçlarımız her taşıma sonrası yeni misafir araca alınmadan önce kullanılan ve temas edilen alanların tek kullanımlık dezenfektan içeren (Diversey Nonwoven) bezler ile temizlenip araçların havalandırılması sağlanmaktadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#64
LOKASYON:
Edremit
YEMEK:
1 gün yarım pansiyon konaklama
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Genel Şartlar
Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 10 katılımcı olması durumunda gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü gerçekleşecek olan katılımcı sayısına göre Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Turlarımızda kademeli fiyat bulunmaktadır. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gün olup otel konaklaması 1 gecedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

1.500TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kaz Dağları Turu-Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.