SON YERLER!
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
  • Kastamonu Safranbolu Turu- Setur: 1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli
1 Akşam Yemeği Dahil
Otobüslü Turlar
Türkçe Rehberli

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Kastamonu

İstanbul, Safranbolu, Hıdırlık Tepesi, Kastamonu

Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Ataköy Atrium Cami Önü, 06:30 Metro City AVM Önü 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü hareket noktlarından siz değerli misafirlerimizi alarak Safranbolu’ ya harket ediyoruz. 18. Yüzyıl sonları ve 19. yüzyıl başlarının ince mimari özelliklerini hala korumakta olan ve Unıcef’ın dünya mirası listesindeki bu eşsiz beldemizde ise Hıdırlık tepesi ilk durak noktamız olacak. Hıdırlık Tepesinden eski Safrabolu’yu panaromik olarak gördükten sonra öğle yemeğimizi almak üzere İmren Restaurantta hareket ediyoruz. Öğle yemeğimiz ardından yürüyüş olarak gerçekleştireceğimiz programımızda, kaymakamlar evi, arasta, izzet paşa camii, demirciler çarşısı, köprülü cami, cinci hanı, cinci hamamı ve eski türk evleri göreceğimiz yerler arasında.Sonrasında Safranbolu’nun yazlığı olan yörük köyü’nü de gördükten sonra konaklama için Kastamonu’ya hareket ediyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: İksir Resort Town Otel

2.

Gün
Kastamonu 2. gün programını görmek için tıklayınız

 İksirli Çiftlik İnek Sağımı, Yakup Ağa Külliyesi, Münire Sultan Medresesi, Liva Paşa Konağı, İstanbul Dönüş

Sabah uyandığımızda İksirli Çiftlik’e yürüyüş yapıyoruz. Çiftliğe ulaştığımızda inek sağabilirsiniz. Sıcak süt ikramının ardından İksirli Çiftlik ürünlerinden hazırlanan kahvaltımızı almak üzere otele geri dönüyoruz... Sonrasında ise halk arasında kırk direkli cami olarakta bilinen şehrin en eski camisi olan Atabey Gazi cami’sini göreceğiz.Buradaki gezimizin ardından Kastamonu’nun yöresel lezzetleri arasında yer alan çekme helva yapımını da görebileceğimiz Yakup Ağa Külliyesi’ne hareket edeceğiz. Külliye gezimizin ardından Cumhuriyet Meydanı’na giderek halen aktif olan Hükümet binası ve Kurtuluş Şavaşı Şehitler Anıtı’nı gördükten sonra yöresel yemekleri tadabileceğimiz Münire Sultan Medresesi’ne gidiyor ve öğlen yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Nasrullah Meydanın’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Şahinşah Kayası üzerine kurulmuş,beylikler dönemi sanatının güzel örneklerinden biri olan İsmail Bey Külliyesine hareket ediyoruz. Külliye gezimizin ardından Kastamonu sivil mimari nadide eserlerinden biri olan , Liva Paşa Konağı Etnografya müzesini ziyaret edeceğiz. Konak gezimizin ardından dönüş yolcuğuna başlayacağız.İstanbul’a ulaştığımızda siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak baka bir seyahatte görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
1 Gece İksir Resort Town Otel'de Yarım Pansiyon Konaklama

Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Araç İçi İkramlar

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Öğlen Yemekleri

Yemeklerde Alınacak Olan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Otel Ekstraları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#37
LOKASYON:
Kastamonu
YEMEK:
1 Gece İksir Resort Town Otel'de Yarım Pansiyon Konaklama, Araç İçi İkramlar
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Ataköy Atrium Cami Önü, 06:30 Metro City AVM Önü 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü hareket noktlarından siz değerli misafirlerimizi alarak hareket
İPTAL POLİTİKASI:
Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 20 katılımcı olması durumunda gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü gerçekleşecek olan katılımcı sayısına göre Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Turlarımızda kademeli fiyat bulunmaktadır. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

850TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kastamonu Safranbolu Turu- Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.