EN İYİ FİYAT
  • Extreme Pamfilya Turu -Setur: Gezilecek Yerler
Antalya, Köprülü Çay Kanyonu, Aspendos, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi

Uçaksız
  • Extreme Pamfilya Turu -Setur: Gezilecek Yerler
Antalya, Köprülü Çay Kanyonu, Aspendos, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi

Uçaksız
  • Extreme Pamfilya Turu -Setur: Gezilecek Yerler
Antalya, Köprülü Çay Kanyonu, Aspendos, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi

Uçaksız
Gezilecek Yerler
Antalya, Köprülü Çay Kanyonu, Aspendos, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi

Uçaksız

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Antalya

Köprülü Çay Kanyonu, Rafting, Aspendos Antik Kenti

Sabah erken uçuş ile Antalya Havalina hareket ediyor ve Antalya Havalimanı’nda buluşuyoruz. ( En geç tavsiye edilen uçuşlar 05:40 PC2000 Saw- Antalya 06:55 ). Antalya Havalimanı’nda bizi bekleyen aracımıza binerek Köprülü Kanyon’a hareket ediyoruz. Bilgilendirmemizi aldıktan sonra parkur başlangıç noktasına hareket ediyor ve ortalama 3 saat kadar sürecek olan rafting parkuruna başlıyoruz. Parkur sonu öğle yemeğimizi alıyor ve Aspendos’a hareket ediyoruz. Aspendos gezimizin ardından otele hareket ediyoruz ve sonrasında dileyen misafirlerimiz ile Antalya’merkeze gidiyoruz.
Konaklama: 3*veya 4* Otel Konaklaması

2.

Gün
Antalya 2. gün programını görmek için tıklayınız

Kurşunlu Şelalesi - Düden Şelalesi

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Kurunlu Şelalesine hareket ediyoruz. Kurşunlu Şelalesi gezimizin ardından Kaleiçi’nde serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşup Düden Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Düden Şelalesi gezimizin ardından Antalya Havalimanı’na hareket ediyor ve siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. (En erken tavsiye edilen uçuş 21:50 TK7149 Antalya – 23:00 Saw )


DAHİL OLANLAR:
3* veya 4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

Köprülü Çay Kanyonu Rafting

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Uçak Bileti

Öğle Yemekleri

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Yemeklerde ve otelde alınacak olan içecekler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#67
LOKASYON:
Antalya
YEMEK:
1 kahvaltı, 1akşma yemeği
İPTAL POLİTİKASI:
Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz 4 - 14 katılımcı sayısı aralığında butik olarak gerçekleştirilmektedir. Uçak ulaşımı hariç olarak gerçekleştirdiğimiz bu turumuza ülkemizin her noktasından uçuş saatleri denk gelecek şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Her tarihte uçuş detaylarında ufak değişiklikler olabilmektedir. Ulaşım aracımızın türü katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

1.575TL

2 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Extreme Pamfilya Turu -Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.