İYİ SEÇİM!
  • Extreme Likya Turu-Setur: Gezilecek Yerler
Akayaka, Azmak, Gökova, Fethiye, Ölüdeniz, Yamaç Paraşütü, Tekne Turları

Uçaksız
  • Extreme Likya Turu-Setur: Gezilecek Yerler
Akayaka, Azmak, Gökova, Fethiye, Ölüdeniz, Yamaç Paraşütü, Tekne Turları

Uçaksız
  • Extreme Likya Turu-Setur: Gezilecek Yerler
Akayaka, Azmak, Gökova, Fethiye, Ölüdeniz, Yamaç Paraşütü, Tekne Turları

Uçaksız
Gezilecek Yerler
Akayaka, Azmak, Gökova, Fethiye, Ölüdeniz, Yamaç Paraşütü, Tekne Turları

Uçaksız

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Dalaman

Azmak Çayı Tekne Turu, Gökova Körfezi

Sabah erken uçuş ile Dalaman’a hareket ediyor ve Havalimanı’nda buluşuyoruz. ( En geç tavsiye edilen uçuşlar 05:25 Saw PC2280 – 06:40 Dalaman) Dalaman’da bizi bekleyen aracımıza binerek Akyaka’ya hareket ediyoruz. İlk olarak Azmak çayı üzerinde sandal turumuzu gerçekleştirip Akyaka içerisinde size serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saat aralığında buluşup Gökova Körfezi’nde tekne turumuza başlıyoruz. Gökova Körfezi tekne turumuzun ardından Fethiye merkezde yer alan otelimize hareket ediyoruz. Otelde aldığımız akşama yemeğinin ardından Fethiye merkezde sizlere serbest zaman veriyoruz.
Konaklama: 3* veya 4* Otel

2.

Gün
Fethiye 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Tekne Turu, Ölüdeniz Milli Parkı

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından bizim için bekleyen aracımız binerek Babadağ zirveye hareket ediyoruz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra Babadağ yamaçtan Ölüdeniz’e süzülüyoruz. Sonrasında dileyen misafirlerimiz (Ekstra) Ölüdeniz tekne turuna çıkabilir. Dileyen misafirlerimiz ise milli park içerisinde serbest olarak zaman geçirebilir. Belirlenen saatte buluşarak dönüş için Dalaman Havalimanı’na hareket ediyor ve siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. ( En erken Tavsiye edilen uçuşlar 21:10 TK7455 DLM – Saw 22:20 )Konaklama: 3* veya 4* Otel
DAHİL OLANLAR:
3* veya 4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

HARİÇ OLANLAR:
Uçak Bileti

Öğle Yemekleri

Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Tekne Turu ve Ölüdeniz Milli Park Girişleri

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Yemeklerde ve otelde alınacak olan içecekler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#65
LOKASYON:
Dalaman, Fethiye
YEMEK:
1kahvaltı, 1akşam yemeği
İPTAL POLİTİKASI:
Genel Şartlar
Kalkış tarihlerine göre uçuş önerilerini Tur Tarihleri ve Fiyatlar bölümünde bulunan uçak ikonlarına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz 4 - 14 katılımcı sayısı aralığında butik olarak gerçekleştirilmektedir. Uçak ulaşımı hariç olarak gerçekleştirdiğimiz bu turumuza ülkemizin her noktasından uçuş saatleri denk gelecek şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Her tarihte uçuş detaylarında ufak değişiklikler olabilmektedir. Ulaşım aracımızın türü katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

1.575TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Extreme Likya Turu-Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.