• Dubai Rotası - Setur:
  • Dubai Rotası - Setur:
  • Dubai Rotası - Setur:
  • Dubai Rotası - Setur:
  • Türkçe Rehberli
  • kolay vize

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuzu bekliyoruz.

2.

Gün
İstanbul-Sharjah-Dubai 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sharjah’a hareket ediyoruz. Sharjah’a varışımızın ardından Türk Restoranında serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından yapacağımız panoramik turumuzda Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Souk Madinat Jumeirah & Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu & Dubai Mall turuna katılabilir. Turumuza ilk olarak 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri, 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediği diye adlandırılan Souk Medinat Jumeirah’dan başlıyoruz. Ardından akşam yemeğini alacağımız Marinadaki Dhow teknesine geçiyoruz. Teknemiz marina içinde seyir ederken açık büfe olarak akşam yemeğimizi alıp, muhteşem Dubai Marina ve Dubai Eye manzarasını izliyoruz. Tekne turumuz bittiğinde, dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesindeki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’da ki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. (Dubai Mall turu esnasında Burj Khalifa'yı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz ayrıca bilet almalıdır) Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir, akşam yemeklerini alabilirler. Turumuz sonrası otelimize dönüyoruz.

3.

Gün
Dubai 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Miracle Garden turuna katılabilirler. 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek. Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz. Öğleden sonra ise arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir. 4x4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. 4x4 jeeplerle kum tepelerinde yapılan eğlenceli ve Birleşik Arap Emirliklerini ziyaret eden tüm misafirlerin yapmadan dönmedikleri aksiyonu bol bir gezidir. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli gezinin ardından çölün ortasında akşam yemeği, çay, kahve ve sınırsız alkolsüz içecek servisi yapılan ve birbirinden güzel şovların yapıldığı bedevi kampında gün devam ediyor. Yemek ve gösterilerin ardından turumuzu sonlandırıyor ve otelimize dönüyoruz.

4.

Gün
Dubai 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Abu Dhabi Gezisi ve Öğle yemekli Global Village turuna katılabilir. Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olmasıdır. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Dünyanın Çeşitli ülkelerinin pavilyonlarından oluşan, Dubai'nin en eğlenceli mekanlarından biri olan Global Village, sezonluk bir eğlence parkıdır. Her yıl Kasım ayının ilk Haftası açılır ve Nisan ayının ilk haftasında ise kapanır. İçerisindeki ülke Pavilyonlarında o ülkelere ait yiyecek içeceklerden, ülkelere ait yöresel hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz ve yine ülkelere ait şovları izleyebileceğiniz bu park size Dubai’nin bir arap şehri olmasının yanında çok uluslu bir kent olduğunu gösterecektir. Tur sonrası otelimize dönüyoruz.

5.

Gün
Dubai-Sharjah-İstanbul 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Tur liderimizin belirleyeceği saatte Sharjah havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

DAHİL OLANLAR:
Air Arabia Hava Yolları ile İstanbul (SAW)-Sharjah (SHJ)-İstanbul (SAW) gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Air Arabia Hava Yolları Global Asistance Korona Virüs Paketi (https://www.airarabia.com/tr/covid-19-global-assistance-cover)
Havalimanı vergileri
Seçilen kategori otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama
Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri
Panoramik Dubai şehir turu
Türkçe Rehberlik hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)

EK BİLGİLER

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 30 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#192
LOKASYON:
Dubai
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.
EKSTRALAR
75 USD
Souk Madinat Jumeirah & Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu & Dubai Mall Turu
70 USD
Dubai Frame & Miracle Garden Turu
80 USD
Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi
90 USD
Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Global Village Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

349

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Dubai Rotası - Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2
    34728 Caddebostan/ Kadıköy
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.