VİZESİZ
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok & Chiang Mai & Phuket) / Setur: THY ile büyülü ülke Tayland
 • Bangkok'un keşfi
 • Yüzen Çarşı Turu imkanı
 • Kuzey Tayland'ın en ünlü tapınağı Wat Phrathat Doi Suthep'i keşfetme imkanı
 • Phuket'in keşfi
 • Chiang Mai'ın keşfi
 • Phi Phi Adası ve James Bond Adasını görme imkanı
THY ile büyülü ülke Tayland

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Bangkok

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Bangkok'a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.


2.

Gün
Bangkok 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yaklaşık 10 saatlik uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuz için hareket ediyoruz. 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğindeki Uyuyan Buda, Oturan Buda, Altın Buda, eski ve yeni Parlamento binaları ve Kraliyet Caddesi panoramik turumuzda görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kanallar turuna katılabilirler. Kanallar turumuzda motorlu kayığımızla birbirlerine bağlı irili ufaklı kanallar arasında yol alıp yerel halkın yaşamını başka bir açıdan gözlemleme imkanı bulacağız. Konaklama otelimizde.

Ekstra Kanallar Turu: 35 USD (Kişi Başı)Konaklama: Furama Silom 4* vb.

3.

Gün
Bangkok 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği yüzen çarşı turuna katılabilirler. Otelimizden hareket ederek yaklaşık 1,5 saat yol alıyoruz. Ardından Asya’ya özgü uzun kuyruklu motorlarla yüzen çarşıya doğru hareket ediyoruz. Yüzlerce su kanalı arasında kurulmuş olan köyleri görerek yüzen çarşıya ulaşıyoruz. Yerel halkın küçük kanolarla tezgahlar kurduğu bu rengarenk çarşıda çeşitli hediyelik eşyalar, el emeği eserler ve yerel meyve ile sebzeler satılmaktadır. Burada alışveriş için bir süre mola veriyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Siam Niramit Show turumuza katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Yüzen Çarşı Turu: 50 USD (Kişi Başı)

Ekstra Siam Niramit Show Turu: 55 USD (Kişi Başı)Konaklama: Furama Silom 4* vb.

4.

Gün
Bangkok-Chiang Mai 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Yerel Havayolları ile Chiang Mai uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza takiben Chiang Mai şehir turumuza başlıyoruz. İlk olarak şehrin 15 km kadar dışında yer alan Kuzey Tayland’ın en ünlü tapınağı Wat Phrathat Doi Suthep Tapınağını ziyaret ediyoruz. Hava durumuna bağlı olarak tapınaktan Chiang Mai’nin eşsiz manzarasını izleme fırsatı bulacağız. Wat Suan Dok ve Wat Chide Luang turumuz esnasında ziyarete edeceğimiz diğer tapınaklar. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.Konaklama: The Park Hotel 3* vb.

5.

Gün
Chiang Mai 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Chiang Rai turuna katılabilirler. Erken kahvaltının ardından Chiang Rai (Altın Üçgen) bölgesini gezmek üzere hareket ediyoruz. Wat Rong Khun (Beyaz Tapınak), Baan Si Dam (Black House) ve Wat Rong Seur (Mavi Tapınak) tapınakları ilk ziyaret noktalarımız. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Ardından Mekong nehri’nde Tayland, Laos ve Myanmar’ın kesiştiği noktayı görebileceğimiz tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turumuzda Don Xao Laos adasını da ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Ekstra Chiang Rai (Altın Üçgen) Turu: 150 USD (Kişi Başı)Konaklama: The Park Hotel 3* vb.

6.

Gün
Chiang Mai-Phuket 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolu ile Phuket uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Kısa bir uçuşun ardından Phuket’e varıyor ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Check-in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Fil Safari turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Fil Safari Turu: 40 USD (Kişi Başı)Konaklama: Ibis Patong 3* vb.

7.

Gün
Phuket 7. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Turumuzda Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile gidiyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı’nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’i panaromik olarak göreceğiz. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor, öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Phuket’e dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Ekstra Phi Phi Adası Turu: 90 USD (Kişi Başı)
Konaklama: Ibis Patong 3* vb.

8.

Gün
Phuket 8. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan James Bond Adası turuna katılabilirler. Rehberimizin belirttiği saatte limana transfer olacağız. Tekne ile yapacağımız keyifli bir yolculuğun ardından James Bond Adası’na varıyoruz. Harika kumsalları ve turkuaz mavisi suları ile Dünya’nın en güzel doğal oluşumlarından birisi olan bu ada aynı zamanda adını da aldığı James Bond film serisinde de kullanılmıştır. Turumuzda kano ile keyifli bir gezinti yapma şansımızda olacak. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacağız. Gezimizin ardından Phuket’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda aldıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Phuket’teki otelimizde.

Ekstra James Bond Adası Turu: 130 USD (Kişi Başı)Konaklama: Ibis Patong 3* vb.

9.

Gün
Phuket-İstanbul 9. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

***10 Nisan ve 11 Mayıs hareketli turlarımızda uçak saatleri farklı olduğundan İstanbul'a bugün varılmakta olup, bu iki tarihli turlarımızın gün sayısı 9'dur.

10.

Gün
İstanbul

Yaklaşık 11 saatlik uçuş sonrası İstanbul'a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul-Bangkok / Phuket-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
Bangkok'da belirtilen kategori otelde oda kahvaltı esasında 2 gece konaklama
Chiang Mai'de belirtilen kategori otelde oda kahvaltı esasında 2 gece konaklama
Phuket'de belirtilen kategori otelde oda kahvaltı esasında 3 gece konaklama
Programda belirtilen panoramik turlar
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmetleri
Seyahat Sigortası (Turun iptali durumunda tur ücretinin %15'i kapsam dışıdır)

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra tur paketi satışı tur esnasında rehber tarafından yapılacaktır.

X Large Paket (Opsiyonel)

Kanallar Turu
Yüzen Çarşı Turu
Chian Rai Turu
Fil Safari Turu
Phi Phi Adası Turu
James Bond Adası Turu
Kişi başı 495 USD yerine 450 USD

EK BİLGİLER

Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.

Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.

Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.

Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.

Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.

Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir. Bazı hava yollarında gruba özel koltuk blokajı yapılmaktadır. Yan yana veya daha önde oturmak isteyen misafirlerin havalimanında check/in kontuarında işlem yaptırması gerekmektedir.

İç hat bağlantı almak isteyen misafirlerin acentamıza başvurması gerekmektedir. Uçak biletlerinin bağlantılı olarak kesilmesi için iç hat uçuşun acentamızdan alınması gerekmektedir. İç hat uçuşunu misafirlerimizin kendileri almaları durumunda, uçuşlar bağlanamayacağından olası bir uçuş gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse hava yolları ve acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Grup biletlerinden gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Gidilecek ülkelerdeki iç/dış hat uçuşlarında bagaj hakları havayollarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu uçuşlarda bagaj taşıma ücretli olabilmektedir.

Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Uçak biletlerini kendileri alarak (Acentemizin uçak bileti hariç kayıt almayı kabul etmesi halinde) tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

Bazı ülkeler artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmanızı isteyebilir. Şarjı olmayan cihazları uçağa almayabilir ve bu cihazları ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirebilir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#87
LOKASYON:
Tayland (Istanbul çıkışlı)
YEMEK:
7 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Belirtilen Istanbul havalimanı dış hatlarda bulunma.
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

1.699$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Baştan Başa Tayland Turu (Bangkok... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
İSTANBUL MERKEZ:
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2 34728 Caddebostan/ Kadıköy
ANKARA ŞUBE:
Kavaklıdere Mh. Tunalı Hilmi Cd. No:123/136 Çankaya / Ankara
0312 447 84 64
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.