• Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
 • Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
 • Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
 • Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
 • Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
 • Süper Promo Bangkok - Pattaya Egzotik Rotalar (Setur): Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya
Gezilecek Yerler
Bangkok & Pattaya

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Aktarma Noktası-Bangkok 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket. Aktarma noktasına varış. Kısa bir bekleme süresinin ardından Bangkok'a hareket. Geceleme uçakta.

2.

Gün
Bangkok 2 gün programını görmek için tıklayınız

Bangkok'a varış. Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile yapacağımız panoramik Bangkok Şehir Turu'nda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, Altın Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. Bangkok;1872'den beri Tayland’ın başkentidir. I.Rama tarafından Chao Phraya Nehri’nin deltasına kurulan şehri, yine aynı nehir ikiye böler. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok’a “Doğu’nun Venedik’i” denilmektedir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

3.

Gün
Bangkok 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin opsiyonel olarak düzenleyeceği meşhur Yüzen Çarşı Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra Uzakdoğu’nun Venedik’i diye adlandırılan, yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Bu bölge turizme açılmadan önce de yörede yaşayan köylü halk çevrenin taşıt trafiğine müsait olmaması sebebiyle küçük kanoları vasıtasıyla kanallardan geçerek burada kurdukları pazarda el emekleriyle yaptıkları hediyelik eşyaları, kendi yetiştirdikleri yöresel meyve ve sebzeleri satmaktadırlar. Yüzen Çarşı’da bir müddet alışveriş molası verdikten sonra Tayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur Teak Ağacı Atölyesi'ni gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız. Tek parça ağaçtan yapılan muhteşem eserlere hayran kalacaksınız. Ayrıca buradaki dükkandan alışveriş imkanı da bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

4.

Gün
Bangkok 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
Bangkok-Pattaya 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından lüks otobüsümüz ile Pattaya'ya gidis. Bangkok’a yaklasik 137 km mesafede bulunan bu sahil şehrine olan yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışımıza istinaden otele transfer ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirler opsiyonel olarak düzenlenecek olan Timsah Çiftliği ve Nong Nooch Botanik Bahçesi turlarına katılabilirler. Timsah Çiftliği; Tayland timsahlarıyla da ünlüdür. Yüzlerce timsah çiftliği bulunur. Bu çiftliklerin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park’ı ziyaret ediyoruz. Timsah show gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacaktir. Nong Nooch Botanik Bahçesi; en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Guneydogu Asya’nin en buyuk botanik bahcesi olarak gecen Nong Nooch parkinda envai çeşit renk ve güzellikteki çiçekler sizi büyüleyecektir. Tai kültürünü yakından tanıyacağınız kültürel bir şov izleyip ardından Tai boks gösterisi izleyeceksiniz. Daha sonra sevimli fillerin gösterilerini izleme fırsatımız olacaktır. Tur sonrası otelimize geri dönüyoruz.

6.

Gün
Pattaya 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberin opsiyonel olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası Turuna katılabilirler. Sürat teknesi ile yaklasık yarım saat sürecek bir yolculukla Adanın en güzel sahiline varıyoruz. Burada, dilediğinizce deniz ve günesin tadını çıkartabilirsiniz. Öğle yemeği adada bulunan restoranda ağız tadımıza uygun deniz mahsulleri olarak alınacaktır. Öğleden sonra otelimize dönüş ve gününüz serbest olacaktır. Geceleme otelimizde

7.

Gün
Pattaya 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberin opsiyonel olarak düzenleyeceği Fil Safarisi ve Alcazar Show turlarına katılabilirler. Geceleme Otelimizde. Fil safarisi Tayland’ın simgesi olan fillerle safarinin tadına varma fırsatını bulacaksınız. Özel eğitilmiş olan filleri hem besleyip hem de hoş vakit geçireceğiniz bu gezide şapkanızı ve fotoğraf makinenizi unutmayın. Turumuzun toplam süresi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Fil gezintisinden sonra meyve, çay ve kahve ikramı olacaktır. Alcazar Show Uzakdoğu’nun en meşhur Lido ve Broadway tarzı kabaresini izleme imkanı. Bu showda muhteşem uzak doğu kostümlerini, sürekli değişen şahane dekorlarıni ve yapılan ses, ışık düzenini VIP koltuklarınızdan seyredeceksiniz.

8.

Gün
Pattaya-Aktarma Noktası-İstanbul 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Check-out işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul uçuşu için Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere ileteceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

DAHİL OLANLAR:
Belirtilen Havayolları ile İstanbul-Bangkok-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri ve alan vergisi
Belirtilen kategori otelde oda-kahvaltı esasında 6 gece konaklama
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmeti (Varışa istinaden başlayacak olup tur dönüşü Bangok H.limanında son bulacaktır)
Seyahat Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)


EK BİLGİLER

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir. Rehberlik hizmeti sadece turlar esnasında sağlanmaktadır.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 10 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#194
LOKASYON:
Tayland
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.
EKSTRALAR
34 EUR
Bangkok Kanallar Turu
38 EUR
Yüzen Çarşı Turu
41 EUR
Tekneli Akşam Yemeği Turu
70 EUR
Timsah Çiftliği ve Nong Nooch Botanik Bahçesi Turu
49 EUR
Mercan Adası Turu
82 EUR
Fil Safarisi ve Alcazar Show Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

799$

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Süper Promo Bangkok - Pattaya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02163022700 // 03124479959
Bagdat Caddesi Alevok Apt No 275/3 K2
    34728 Caddebostan/ Kadıköy
3685
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.