• Alsace Noel Pazarları - Setur:
  • Alsace Noel Pazarları - Setur:
  • Alsace Noel Pazarları - Setur:
  • Alsace Noel Pazarları - Setur:
  • Alsace Noel Pazarları - Setur:
  • Alsace Bölgesinin başkenti Colmar'ı ve ışıl ışıl Noel Pazarları'nı keşif
  • Kendinizi bir Orta Çağ atmosferinde hissedeceğiniz Eguisheim köyünü ziyaret
  • Birbirinden renkli evleri ile ünlü turistik Riquewihr gezisi
  • Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonra ikinci en önemli şehri Strasbourg'u keşif

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Colmar 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen havalimanı dış hatlarda buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından seçili tarihli programın varış şehrine uçuş. Yaklaşık 3,5 saatlik bir uçuşun ardından belirtilen havalimanına varış ve ardından sadece Alsace Bölgesinin değil tüm Fransa’nın en iyi korunmuş köylerinden biri olan Colmar’a transfer oluyoruz. Alsace Bölgesi’nin Venedik’i olan Colmar’ı rehberimiz eşliğinde keşfediyor ve sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Akşam Colmar noel pazarlarını keşfe çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.


2.

Gün
Colmar-Strasbourg-Colmar 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltıdan sonra Strasbourg'a hareket için otelden ayrılıyoruz. Avrupa Birliği’nin önemli merkezlerinden olan bu güzel şehir; Eski şehir, Avrupa mahallesi, tarihi köprüler ve harika bir şehir manzarası sunar gezginlere. Avrupa’nın kavşağı sayılan kent, Avrupa Konseyi’nin Parlamentosu’nu barındırır aynı zamanda. Bu tarihi ve aynı zamanda dinamik kenti keşfediyoruz. Tur esnasında Strasbourg Katedralini ziyaret edeceğiz. Strasbourg Katedrali katolik bir kilise olup aynı zamanda Gotik mimarinin en güzel eserlerinden biri olarak kabul edilir. Kiliseyi rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Colmar'a dönüyoruz. Geceleme Colmar'daki otelimizde. 

3.

Gün
Colmar 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası 2013 yılında Fransa’nın en gözde köyü seçilen Eguisheim Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Ardından şarap yolunu izleyerek Alsace bağlarının tam ortasına konulmuş, Ortaçağ mimarisinin en güzel örneklerini sunan Riquewihr kasabasına varıyoruz. Bu iki köydeki noel pazarlarını keşfediyor ve sonrasında Colmar'daki otelimize geri dönüyoruz.

4.

Gün
Colmar-İstanbul 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemleri sonrası İstanbul uçuşu için belirtilen havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


DAHİL OLANLAR:
THY ile belirtilen şehir-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
Belirtilen kategori otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama
Eguisheim tanıtım turu
Colmar tanıtım turu
Riquewihr tanıtım turu
Strasbourg şehir tanıtım turu
Şehirler arası tüm transferler
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Setur rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

EK BİLGİLER

25-30 kişilik özel gruplar

Özenle seçilmiş merkeze yakın otellerde konaklama ayrıcalığı

Turlar dahil paketler (Seçili turlarda)

30 güne kadar koşulsuz iptal hakkı

Seyahat sağlık sigortası dahil (Covid teminatı ile)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#239
LOKASYON:
Fransa
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

998

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Alsace Noel Pazarları - Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.