• Almanya Noel Pazarları - Setur:
  • Almanya Noel Pazarları - Setur:
  • Almanya Noel Pazarları - Setur:
  • Almanya Noel Pazarları - Setur:
  • Almanya Noel Pazarları - Setur:
  • Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Köln Dom Katedrali'ni görme imkanı
  • Birbirinden renkli Noel Pazarları ziyareti ve alışveriş imkanı
  • Orta Çağ yapılara sahip Bonn-Cochem-Koblenz gezileri
  • Kültür ve sanat aktiviteleri ile ünlü Düsseldorf şehri gezisi

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Köln 1. gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen Havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Köln'e hareket. Köln'e varışımızla birlikte bizleri bekleyen özel aracımız ile Almanya'nın dördüncü en büyük kenti olan Köln şehir turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Orta Çağ'dan günümüze uzanan bu güzel şehir, çikolataları, spor aktiviteleri, festivalleri ve müzeleri ile öne çıkmaktadır. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Köln Dom Katedrali, Ren Nehri üzerinde bulunan meşhur Hohenzollern Köprüsü şehir turunda göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Şehir turu sonrası otele yerleşme, dinlenmek için serbest zaman. Akşam Köln Noel Pazarlarını rehberimizle birlikte keşfe çıkıyoruz. Geceleme Köln'deki otelimizde.

2.

Gün
Köln-Bonn-Cochem-Koblenz-Köln 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından her biri kendi içinde ayrı bir atmosfer barındıran Bonn,Cochem ve Koblenz şehir gezilerimiz ve noel pazarlarını görmek için otelden hareket ediyoruz. İlk durağımız Ren Nehri kıyısında yer alan ve 2000 yıllık geçmişiyle Almanya'nın en eski yerleşim alanlarından biri olan Bonn kenti, rehberimizle şehir tanıtım turunu gerçekleştirdikten sonra ikinci durağımız Moselle Nehri kenarında kurulmuş olan ve tipik Alman mimarisi ahşap evleri, dar sokakları ve Orta Çağ yapıları ile Cochem şehri. Şehir tanıtım turumuzun ardından Ren ve Moselle Nehirlerinin kesiştiği noktada yer alan Koblenz şehrini ziyaret ediyoruz. Şato ve kaleleri ile öne çıkan bu şehri gezdikten sonra Köln'e geri dönüyoruz. Konaklama Köln otelimizde.


3.

Gün
Köln-Düsseldorf-Köln 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra yaklaşık 45 dakikalık uzaklıkta olan Düsseldorf gezimiz için otelden ayrılıyoruz. Düsseldorf'a vardığımızda rehberimizle şehir keşif turuna başlıyoruz. 2.Dünya savaşı sırasında büyük bir bölümünün hasar gördüğü şehir savaşın sona ermesi ile hızla gelişerek Almanya'nın önemli kültür, sanat ve endüstri şehirlerinden birisi haline gelmiştir. Ren Nehri kıyısında konumlanan Düsseldorf, her yıl on binlerce turist ağırlamaktadır. Sanatsal ve mimari açıdan önemli yapıların yer aldığı, şık alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlara sahip Alstadt bölgesi keşif turumuzda göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Ayrıca gezeceğimiz Noel Pazarları'nda sokak lezzetlerinden tadabilir, birbirinden şık hediyelik eşyalar bulabilirsiniz. Turumuz sonrası Köln'e dönüyoruz. Konaklama Köln otelimizde.


4.

Gün
Köln-İstanbul 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul-Köln-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
Belirtilen kategori otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama
Köln tanıtım turu
Bonn tanıtım turu
Cochem tanıtım turu
Koblenz tanıtım turu
Düsseldorf tanıtım turu
Şehirler arası tüm transferler
Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
Setur rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

EK BİLGİLER

Setur Özel

25-30 kişilik özel gruplar

Özenle seçilmiş merkeze yakın otellerde konaklama ayrıcalığı

Turlar dahil paketler (Seçili turlarda)

30 güne kadar koşulsuz iptal hakkı

Seyahat sağlık sigortası dahil (Covid teminatı ile)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#238
LOKASYON:
Almanya
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilborsasi.com sitesi Tur Organizasyonu yapan acenteler ile internet üzerinden tur rezervasyonu yapmak isteyen sizleri bir araya getiren ve aracılık hizmeti veren bir platformdur.Kendisi tur organize etmez. Satın alacağınız turların detayları içinde turu organize eden seyahat acentası'nın satış sözleşmesine link verilmiş olup bu linkte rezervasyon yapmak istediğiniz paket turla ilgili TÜRSAB'ın ön görmüş olduğu tüm detayları içeren sözleşme örneğini inceleme imkanınız vardır. Bu alanı okuyarak rezervasyona devam ettğiniz takdirde bu imkandan haberdar olduğunuz ve Tur Operatörü acentanın satış inceleyip,şartlarını kabul ettiğiniz varsayılır. Herhangi bir sebeple Tur Satış Sözleşmesi'ne ulaşamadıyasanız veya daha detaylı bilgi istiyorsanız bizimle ı[email protected] adresinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

998

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Almanya Noel Pazarları - Setur ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.