UÇAK BİLETLERİ


Tatilborsasi.com ‘da bilet Rezervasyonu yapmak için :

 

Uçuş Sorgulama Ekranı :

·          Sadece Gidiş uçak bilet almak istiyorsanız sadece gidiş tarihini seçiniz.

·          Gidiş - Dönüş bileti almak istiyorsanız , dönüş kutucuğunu da işaretleyin.

·          Kalkış ve varış şehri için nereden kutucuğunun yanındaki butondan kalkış havaalanını nereye kutucuğunun yanındaki butondan gideceğiniz havaalanı seçeneklerini kendiniz görebilirsiniz.

·          Gidiş ve dönüş tarihlerini aynı şekilde yanlarındaki butondan işaretleyerek seçebilirsiniz

·          Uçmak istediğiniz sınıfı kabin tipinden belirliyebilirsiniz.

·          Yolcu sayılarını uçacak olan kişilerin yaşlarına göre seçim yapabilirsiniz. Uçacak kişi 2-12 yaşları arasında ise çocuk; 0-2 yaşları arasında ise bebek olarak nitelendirilir.

 

Uçuşların Listelenmesi ekranı :

·          Bu alanda seçtiğiniz kriterlere göre uçuşlar listelenir. Şayet uçuş aktarmalı ise kalkış yeri, varış yeri saat bilgileri çift sıra olarak görünür. İlk sıradaki bilgiler uçuşun ilk bölümü içindir; ikinci sıradaki bilgiler uçuşun ikinci bölümü içindir. Seçtiğiniz uçuşun yanındaki kutucuğa tıklayınca gidiş yeriniz alınır, şayet gidiş dönüş seçtiyseniz  dönüş uçuşu bilgileri listelenir. Buradan da seçiminizi yaparak dönüş yeriniz alınır.

 
tatilborsasi.com © 2000
www.tatilborsasi.com sayfasında yer alan tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içinde değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı www.tatilborsasi.com sorumlu tutulamaz.