Tatilborsası Hakkımızda

 
 
Hakkımızda

Tatilborsası’nın amacı seyahat ve konaklama hizmeti sunan firmalar ile sizleri, internet ortamında biraraya getirerek turizm piyasasında son dakikada oluşan avantajlı fiyatlardan mümkün olduğu kadar çok sayıda kişinin yararlanmasını sağlamaktır.

İster ailenizle çıkacağınız bir yaz tatili, ister günlük bir iş seyahati... Bu sitede her seçtiğiniz seyahati, gideceğiniz yerin detaylarını görerek, hem de birçok seçenek içerisinden gönlünüzce satın alabileceksiniz.

Tatilborsası kurulduğu günden itibaren şu 4 unsuru kendine prensip edinmiştir:

*güvenlik *sürat *uygun fiyat ve *bol seçenek.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok otel ve acentadan en uygun fiyatları ekibimiz sizler için seçmekte ve en hızlı, kolay ve güvenli şekilde sizlere sunduğumuz yüzlerce seyahat seçeneğine erişebilmenizi sağlamaktadır.

Kredi kartını internet üzerinde kullanmak birçoğumuz için hala bir tabudur. Bunu gözönüne alan Tatilborsası sizlere kredi kartınızı kullanmadan opsiyon alma seçeneği sunmaktadır. Siz opsiyon aldıktan sonra çok kısa bir zamanda yetkilimiz sizinle irtibata geçecek ve siz yerinizden kıpırdamadan seçtiğiniz tatile çıkmak için gereken tüm işlemleri yapacaktır.


Tatilborsası web sitesinin oluşumu, turizm sektöründe 27 yılı aşan bir birikimi web tasarımı ve program yazılımı sektöründe Türkiye’nin önde gelen bir şirketi Turkline İnternet Hizmetleri' nin internet ortamına aktarması ile gerçekleştirilmiştir.

Hedefimiz kaliteli hizmet veren ve dünyadaki örnekleri kadar çok kullanılan Turizm Portalı olmaktır.

Tatilborsası genç ve dinamik bir ekip tarafından sizlerin tercihleri doğrultusunda günden güne gelişecektir. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm şikayetleriniz ve önerileriniz bizim için çok değerlidir lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın.

 
   

tatilborsasi.com © 2000