Roma-Floransa Turu  

1.GÜN İSTANBUL - ROMA (ROMA TURU) & (ROMA GECE TURU)

 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde  bilet,bagaj  ve pasaport işlemleri sonrası Tailwind Airlines özel seferi ile   Roma’ya hareket.Y(Uçuş saatleri ile ilgili bilgi verilecektir)Yerel saatte Başkent Roma`ya varışımızın ardından otele transferOdaların alınmasının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz  extra panoramik Roma  şehir turuna katılabilirler.Bu turumuzda  Colloseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstraolarak  ışıklar altından Roma Gece Turu düzenlenecektir. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN ROMA (NAPOLI & POMPEI)

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tipik bir İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı`nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize geri dönüş.Geceleme otelimizde

 

3.GÜN ROMA - MONTECATİNİ (FLORANSA TURU)

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Montecatini`ya hareket.Varışı takiben odaların alınması ve serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz extra yapılacak olan panoramik Floransa şehir turuna katılabilirler.Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini de ki otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN MONTECATINI - BOLOGNA (BOLOGNA TURU)- İSTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Tüm misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak düzenlenecek Bologna Turumuza katılabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna havalimanına hareket. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Tailwind Airlines özel seferi ile  İstanbul`a hareket.(Uçuş saatleri ile bilgi verilecektir) Yerel saatte İstanbul  Havalimanına varış ve turumuzun sonu.