Açık Arttırmaya Katılma Kuralları

 1. Açık Arttırma bölümü Tatil Borsası tarafından promosyon amacı ile hazırlanmış bir servis olup kesinlikle bir şans oyunu veya kura ile dağıtılan bir hediye değildir.

 2. Açık Arttırmaya katılacak kişilerin kimliklerinin Tatil Borsası tarafından bilinmesi ve doğruluklarının kontrol edilmesi gerekmektedir. 18 Yaşın altındakiler açık arttırmaya katılamazlar.

 3. Tatil Borsası uygun görmediği kişileri üye yapmamakta veya arttırma kurallarına uymayan kişilerin üyeliklerini önceden haber vermeden iptal etmekte serbesttir.

 4. Tatil Borsası herhangi bir neden ile açık arttırmaya koyduğu bir seyahati önceden  haber vermeden açık arttırma son katılım tarihinin bitmesinden önce arttırımdan kaldırabilir.

 5. Arttırmayı kazanan kişilerin kazandıkları seyahati almamaları halinde, bir önceki en  çok fiyatı veren kişi seyahati almaya hak kazanır ve bu son kişiye kadar sırayla devam eder. (bkz. Kazananlar listesi ve yedek liste). Açık Arttırmayı almaya hak kazanan Üye ile iki yedek talihlilerin isimleri Tatil Borsası Açık Arttırma kısmında lanse edilecektir.

 6. Açık Arttırma da verilen fiyatlar net fiyatlardır. Bazı durumlarda havaalanı vergileri  bu fiyata dahil edilmemiştir.

 7. Açık Arttırma da sunulan seyahatlerin kaç kişiyi kapsadığı detaylar bölümünde yazılıdır. Eğer hiçbir şey yazılmamışsa bu seyahat bir kişilik demektir.

 8. İki defa üst üste kazandığı tatili kabul etmeyen üyenin üyeliği otomatik olarak düşer.

 9. Açık Arttırma vasıtası ile sunulan seyahatlerde Tatil Borsası bağlı olduğu Turizm  Acentası vasıtası ile sadece aracı görevini görmekte olup seyahatin tüm  yükümlülükleri seyahati organize eden tur operatörü, otel, ulaştırma ve benzeri şirketlere aittir ve seyahati alan kişi bu şirketlerin iptal ve benzeri şartlarını önceden kabul etmiş sayılır.

 Tatil Borsası Açık Arttırma kısmına üye olmadan önce yukarıda yazılı şartlar hakkında  daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle info@tatilborsasi.com adresinden temasa  geçiniz.

 Üyelik işlemine devam ettiğiniz takdirde yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 
   

tatilborsasi.com © 2000